Korisnik:
Lozinka:

Finalisti
Zakon o odgoju i obr...

• Prihvaćam druge u igru i pomažem im.
  • Pristojno komuniciram i o drugima govorim samo dobro.
  • Sukobe rješavam razgovorom i prijavljujem svako nasilje.
  • Poštujem različitosti i tuđe stvari.

Vrijednosti: prijateljstvo, pristojnost, ravnopravnost i poštovanje

(Vijeće učenika)

Na današnji dan

Zvjezdani kutak

25.04.2017. 14:34
Pozivamo vas na STEM Discovery week u okviru projekta Scientix 3
U sklopu Scientix 3 projekta, u tjednu od 24. do 30. travnja 2017. odvija se STEM Discovery week. Pogledajte sadržaj događanja u sklopu STEM tjedna te pronađite inspiraciju i nove ideje za rad s vašim učenicima.

20.04.2017. 08:41
Objavljen Godišnji izvještaj o radu Nacionalnog CERT-a
CARNetov odjel za Nacionalni CERT objavio je Godišnji izvještaj o aktivnostima u 2016. godini u kojem je dan pregled sigurnosti na internetu u Republici Hrvatskoj i u svijetu.

18.04.2017. 15:20
Croatian Makers radionice s BBC micro:bitovima u CARNetu
U okviru Croatian Makers projekta tijekom travnja 2017. godine u prostorijama Hrvatske akademske i istraživačke mreže - CARNet održavaju se inicijalne radionice s BBC micro:bitovima za učenike osnovnih i srednjih škola te donatore STEM revolucije.

14.04.2017. 11:56
Javni natječaj za prijavu kandidata za voditelja i dvanaest članova Ekspertne radne skupine za provođenje kurikularne reforme
Na temelju Strategije obrazovanja, znanosti i tehnologije i na prijedlog Posebnoga stručnog povjerenstva za provedbu Strategije obrazovanja, znanosti i tehnologije ministar znanosti i obrazovanja raspisao je 7. travnja JAVNI NATJEČAJ za prijavu kandidata za voditelja i dvanaest članova Ekspertne radne skupine za provođenje kurikularne reforme.

12.04.2017. 13:53
Potpisani ugovori za izradu digitalnih obrazovnih sadržaja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet potpisala je Ugovore o nabavi usluga izrade otvorenih digitalnih obrazovnih sadržaja u sklopu provedbe strukturnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“. Ugovori su potpisani s dva dobavljača, vodećim regionalnim informatičkim učilištem Algebra te izdavačkom kućom Profil Klett, a potpisali su ih ravnatelj CARNeta Goran Kezunović, direktor Algebre Tomislav Dominković te direktor Profil Klett-a Dalibor Greganić.

Terapijski pas Argo u posjetu našoj školi

U petak 23. listopada 2015. učenike drugih razreda je posjetio terapijski pas Argo u knjižnici škole. Umiljati i prijateljski raspoložen pas Argo je bio u pratnji svojih vlasnika Goranke i Aleša Furlana iz Udruge za pet therapy Indeficienter. Održana je radionica na temu međusobnih odnosa, higijene i odnosa prema životinjama gdje su učenici imali priliku iznositi svoja osobna iskustva i doživljaje. U toku aktivnog i opuštenog razgovora Argo je šetao između učenika, upoznavao ih njuhom, a učenici su bili slobodni pomaziti ga i osjetiti njegovu toplinu. Učenici su veselo, aktivno i zainteresirano sudjelovali u radionici i družili se sa Argom. Zahvaljujemo Udruzi za pet therapy Indeficienter na prilici za druženje sa Argom. (Katja Mezulić, uč. hrv.j.)

objavio: Branka Sironić   datum: 23. 10. 2015.

Katalog knjižnice

Najbolje iz školskog lista

Lente vremena

Čitateljski klub

10 PRAVA ČITATELJA

1. Pravo da ne čitamo.
2. Pravo da preskačemo stranice.
3. Pravo da ne dovršimo knjigu.
4. Pravo da ponovno čitamo.
5. Pravo da čitamo bilo što.
6. Pravo na zanos.
7. Pravo da čitamo bilo gdje.
 8. Pravo da pabirčimo*.
 9. Pravo da čitamo naglas.
 10. Pravo na šutnju.

Daniel Pennac u knjizi "Od korica do korica"

(*pabirčiti- skupljati tuđe izreke)

Razmjena znanja