Obavijest o radu školske knjižnice

Autor: Branka Sironić, 15. 1. 2021. 08:10

Poštovani roditelji/skrbnici i učenici,  vraćanje knjiga vršit će se i dalje preko postojeće kutije koja se nalazi na ulazu u školu, dok se za posudbu novih knjiga učenici mogu javiti knjižničarki. Školska knjižnica otvorena je od 8 do 14 sati. Molim samo učenike od 5. - 8. razreda da mi se jave porukom u Teams kako ne bi došlo do miješanja s drugim učenicima.

Učenici mogu naručiti knjigu ili drugu građu preko Teamsa, maila : dragica.prso@skole.hr  ili službenog mobitela knjižničarke 099 3127822. Na raspolaganju imate kanal Virtualne knjižnice u svim kanalima Teamsa od 5. do 8. razreda te web stranicu Virtualne knjižnice na kojoj možete pronaći kvalitetne poveznice na edukativne portale i provjerene zabavne stranice.  (knjižničarka Dragica Pršo, prof. i dipl. bibl.)

Posudba i vraćanje knjiga

Autor: Branka Sironić, 15. 5. 2020. 10:44

Poštovani roditelji i dragi učenici, od idućeg tjedna školska knjižnica bit će ponovno otvorena za svoje korisnike utorkom i četvrtkom od 9 do 12 sati, ali pod strogim mjerama zaštite zdravlja naših korisnika i djelatnika.

Molim vas da vraćene knjige odložite u kutiju na ulazu škole, a za posudbu javite se knjižničarki porukom u Teams, na mail dragica.prso@skole.hr ili na 099 3127822.

Ulaz u zgradu Škole je trenutno zabranjen zbog sigurnosnih mjera te vas molimo da pozvonite na vrata. Tražena knjiga čekat će vas na ulazu u školu s označenim vašim imenom i prezimenom na papiriću. Temeljem uputa HZZJZ-a, MZO-a i NSK-a vraćene knjige stavljaju se u karantenu na 3 dana pa se dezinficiraju i vraćaju na police. Svi učenici, a pogotovo učenici 8. razreda, dužni su vratiti posuđene knjige do kraja školske godine. Nakon radnog vremena kutije će biti uklonjene i bit će postavljene nove sljedeći radni dan. Molimo učenike i roditelje da se drže dogovorenih termina te da knjige vraćaju SAMO UTORKOM I ČETVRTKOM. Hvala svima na razumijevanju. Čuvajte se.

knjižničarka                                                                                ravnateljica

Dragica Pršo, prof. u dipl. bibl.                             Branka Sironić, prof. ped.

Autor: Branka Sironić, 24. 3. 2020. 10:19

Školska knjižnica je s Vama i virtualno za vrijeme trajanja nastave na daljinu kao podrška učenicima, učiteljima, stručnim suradnicima i roditeljima. Kliknite na sve ponuđene poveznice i pronađite nešto za učenje, ali i za zabavu : od  nastavnih predmeta, virtualnih muzeja, enciklopedija online, slobodnog vremena, do web stranica i aplikacija za djecu s teškoćama. (knjižničarka savjetnica Dragica Pršo)

ponedjeljak-petak 8:00 - 14:00

(posudba knjiga: 8:30 - 11:30)

Čitateljski klub srijedom 7. sat

(knjižničarka savjetnica

Dragica Pršo, prof. i dipl.bibl.)

Knjižnica OŠ Monte Zaro Pula

Dan škole

DOKUMENTI ŠKOLE 2021./2022.

DOM

DRUGI OBRAZOVNI MATERIJALI

ŠK.GOD. 2021./22.

OBAVIJEST ZA RODITELJE:

Popisi drugih obrazovnih materijala od 1. do 8. razreda.

NAPOMENA: Crvenom bojom označeni su radni materijali za pomoć u učenju.​

Protokoli

Upis u srednju

Omoguru font

Digitalna pristupačnost svima!

Osjeti Omoguru iskustvo čitanja

Jednostavno prilagodite svaku pa i ovu web stranicu i  aplikaciju svom stilu čitanja. Dodajte u preglednik sa Chrome Web Storea besplatno.

Omoguru lab- lakše se čita!

Upute za Teams

Učenici i nastavnici trebaju napraviti sljedeće:

1. u tražilicu upišite Office 365 za škole ili

2. kliknite na link:

logirajte se pomoću

AAI@Edu.hr lozinke

3. Prihvatite uvjete (na dnu)

4. Odite na Office 365

5. Izaberite program Teams (7. u nizu)

Detaljne UPUTE ZA RAD ZA UČITELJE

Detaljne  UPUTE ZA RAD ZA UČENIKE

Foto natječaj 2021.

Pobjednička fotografija

Foto natječaja 2021.

Priloženi dokumenti:
Foto natjecaj.mp4

Zaro

Pridružite nam se u stvaranju

Digitalnog školskog lista Zaro!

Kutak psihologinje

Dobro došli u kutak Vaše psihologinje!

Održivi razvoj

Znanje za održivo djelovanje

Skroji svoju održivu priču

Stop plastici!

"Pokreni se, promijeni sve!"

Priloženi dokumenti:
letak os monte zaro pula.pdf

Virtualni boravak

Zavičajna nastava

CARNET vijesti
18.10.2021. 09:01
INFO Uspostava mrezne povezanosti – Opatija
Postovani, Danas, oko 07:30 sati ponovno je uspostavljena mrezna povezanost ustanova clanica na podrucju Opatije. Pruzatelj usluge 3t.cable d.o.o.je otklonio poteskocu. S postovanjem, The post INFO Uspostava mrezne povezanosti – Opatija appeared first on CARNET .

18.10.2021. 08:11
CARNET webinar: Informativno o implementiranoj mrežnoj infrastrukturi
U četvrtak, 21. listopada 2021. godine s početkom u 13 sati nastavljamo edukaciju korisnika sa sedmim webinarom u nizu pod nazivom "Informativno o implementiranoj mrežnoj infrastrukturi". Na ovom informativnom webinaru će ... The post CARNET webinar: Informativno o implementiranoj mrežnoj infrastrukturi appeared first on CARNET .

18.10.2021. 03:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Opatije
Postovani, Danas od 01:00 sati CARNET NOC biljezi prekid mrezne povezanosti prema CARNET cvoristu u Opatiji. Uslijed prekida u ispadu je mrezna povezanost ustanova clanica na podrucju Opatija. CARNET NOC ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Opatije appeared first on CARNET .

E- dnevnik

Finalisti

> Školska knjižnica
CMS za škole logo