Naručene knjige 2014/2015

Godišnji plan i program 2017/2018.

Kurikulum za šk.god.2017./2018.

Okvirni vremenik pismenih provjera - 2. polugodište 2017/2018.

Promjena termina pismenih iz matematike 2017

Geografija odluka o promjeni termina pismenog ispita 7b

PID odluka o promjeni termina pismene provjere 3b

2A promjena pismenog sa 19_3 na 27_3_2018

4B promjena pismenog iz Engleskog sa 22.3. na 26.3. 2018

6A Ponovni pismeni ispit iz matematike 12.4.2018

6A/B Promjena pismenog iz Hrvatskog sa 27. na 25.4.2017

Odgoda pismenog fizika 8A

Odgoda pismenog geografija 6A

Odgoda pismenog geografija 6B

Promjena termina 4.b PiD

6.a odgoda pismenog iz matematike za 6.6.2018.

Kriteriji ocjenjivanja po predmetima 2017./2018.

Vizija, misija, cilj i strategija škole

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.

12.06.2018. 14:17
Nacionalni CERT u međunarodnoj vježbi Cyber Europe 2018
Nacionalni CERT i ove je godine sudjelovao u međunarodnoj vježbi Cyber Europe 2018 koju je organizirala Agencija EU-a za kibernetičku sigurnost (ENISA) u suradnji s tijelima i agencijama iz područja kibernetičke sigurnosti iz cijele Europe.

06.06.2018. 09:38
Hrvatske škole u europskom projektu za razvoj digitalnih kompetencija
S početkom školske godine 2018./2019., posredstvom Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET, nastavnici 1. i 2. razreda svih srednjih škola u Republici Hrvatskoj moći će koristiti inovativnu CRISS platformu za stjecanje, vrednovanje i certificiranje digitalnih kompetencija svojih učenika.

28.05.2018. 13:52
Održana svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla održana je svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja namijenjenog svim osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj „Lektira na pozornici robotskog kazališta“.

Sportska manifestacija: Združena atletika
Autor: Branka Sironić, 12. 4. 2017.

U utorak , 11.4.2017. na stadionu Uljanik održana je sportska  manifestacija „Združena atletika“ u sklopu projekta „Zajedno do znanja“ čiji je nositelj Grad Pula.

ako želite saznati rezultate kliknite opširnije

Natjecanje se odvijalo kao dio 2. pulskog mitinga 2017. kojega je uz potporu Grada Pule uspješno organizirala Škola za odgoj i obrazovanje Pula, a započelo je paljenjem Olimpijske baklje u 8.30 sati uz prigodan program.

Gradonačelnik Grada Pule Boris Miletić svima je čestitao na sudjelovanju  i zaželio uspjeh. te dodao kako se ovim natjecanjem promiče zajedništvo i jednakost.

„Združena atletika“ okupila je 17 ekipa s po 65 natjecatelja atleta  i jednako toliko  natjecatelja partnera te oko 60 pomoćnika u nastavi. U natjecanju na 100 metara združeno natjecali su se učenici pulskih osnovnih škola te gradova partnera na projektu te naravno, učenici naše škole.

Benjamin Pašalić učenik 1.b razreda u pratnji pomoćnice u nastavi Đurđice Živko i  partner učenik iz razreda  Mihael Došen osvojili  su 2. mjesto i okitili se srebrnom medaljom. Učenik 2.a razreda Ivan Mateljak te pomoćnica u nastavi Anja Kopeč u suradnji s partnerom iz razreda učenikom  Dariom Mijačevićem osvojili su 3. mjesto i brončanu medalju. Učenica 3.b razreda Dorja Čaušević, pomoćnica u nastavi Anamaria Ferenci  te partnerica učenica  Lisa Pliško osvojile su 2. mjesto  i  srebrnu medalju. Učenik Kenan Čavalić, 3.b razred sa svojom  pomoćnicom u nastavi Mašom Habenšus te partnerom učenikom Matijom Paulovićem osvojili su također 2. mjesto i srebrnu medalju.

Predstavnici  4.a razreda učenici Petar Matoković i Emanuel Dabić kao partner  bili su drugi i okitili se srebrnom medaljom,  a sve uz potporu pomoćnice u nastavi Martine Vojnić . Na kraju 1. mjesto i zlatna medalja pripali su  učenicima 4.b razreda Matiasu Bafkariju i partnerici Vani Savović uz pratnju pomoćnice u nastavi Glorie  Gomerčić.

Potporu učenicima atletama i pozitivne vibracije  s tribina slali su  učenici iz razreda sa svojim razrednicama , rehabilitatorica i ravnateljica škole te pomoćnice u nastavi  koji su cijelo vrijeme bodrili naše sportaše.

Svim našim učenicima sudionicima natjecanja i osvajačima medalja, pomoćnicama u nastavi  čestitamo na  sudjelovanju i uspjehu koji su postigli te su još jednom pokazali kako se  promiče zajedništvo i jednakost. ( rehabilitatorica Karin Bolković Fornažar)