Naručene knjige 2014/2015

Godišnji plan i program 2017/2018.

Kurikulum za šk.god.2017./2018.

Okvirni vremenik pismenih provjera - 2. polugodište 2017/2018.

Promjena termina pismenih iz matematike 2017

Geografija odluka o promjeni termina pismenog ispita 7b

PID odluka o promjeni termina pismene provjere 3b

2A promjena pismenog sa 19_3 na 27_3_2018

4B promjena pismenog iz Engleskog sa 22.3. na 26.3. 2018

6A Ponovni pismeni ispit iz matematike 12.4.2018

6A/B Promjena pismenog iz Hrvatskog sa 27. na 25.4.2017

Odgoda pismenog fizika 8A

Odgoda pismenog geografija 6A

Odgoda pismenog geografija 6B

Promjena termina 4.b PiD

6.a odgoda pismenog iz matematike za 6.6.2018.

Kriteriji ocjenjivanja po predmetima 2017./2018.

Vizija, misija, cilj i strategija škole

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.

12.06.2018. 14:17
Nacionalni CERT u međunarodnoj vježbi Cyber Europe 2018
Nacionalni CERT i ove je godine sudjelovao u međunarodnoj vježbi Cyber Europe 2018 koju je organizirala Agencija EU-a za kibernetičku sigurnost (ENISA) u suradnji s tijelima i agencijama iz područja kibernetičke sigurnosti iz cijele Europe.

06.06.2018. 09:38
Hrvatske škole u europskom projektu za razvoj digitalnih kompetencija
S početkom školske godine 2018./2019., posredstvom Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET, nastavnici 1. i 2. razreda svih srednjih škola u Republici Hrvatskoj moći će koristiti inovativnu CRISS platformu za stjecanje, vrednovanje i certificiranje digitalnih kompetencija svojih učenika.

28.05.2018. 13:52
Održana svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla održana je svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja namijenjenog svim osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj „Lektira na pozornici robotskog kazališta“.

Plava zastava zavijorila po 19. put
Autor: Branka Sironić, 9. 6. 2017.

Jučer je u Tehnomontu Marini Verudi po 19. put svečano podignuta plava zastava, simbol međunarodnog ekološkog priznanja za očuvanje okoliša. Budući da je Tehnomont kum OŠ Monte Zaro, učenici naše škole bili su, već tradicionalno, zaduženi za prigodni program. Čast podizanja plave zastave pripala je pulskom gradonačelniku Borisu Miletiću i županu Valteru Flegu koji su je podignuli uz Ča je more, pjesmu solističke skupine učiteljice Glazbene kulture Štefice Čeh, voditeljice KUD-a Val. Uz dječje pjesme i plesnu točku skupine Passe, program je upotpunjen recitacijama. Recitaciju Veliki svijete ekoporuke šalje ti dijete izveli su prvašići Davud Abidović, Angelina Radin i Lovre Grzunov pod vodstvom učiteljice Ljiljane Tončinić. Personaliziranu recitaciju o Marini Verudi i recitaciju na čakavskom napisala je i pripremila učiteljica Hrvatskog jezika Lea Matticchio, a izveli su je članovi solističke skupine i Tonči Brajuha. Moglo se pogledati i izložbu likovnih radova, na temu mora i morskog svijeta, učenika naše škole.

Svečanom programu prisustvovali su predstavnici Tehnomonta na čelu s predsjednicom uprave Gordanom Deranjom koja je otvorila svečanost i obratila se okupljenima. Od ostalih uzvanika prisutni su bili i predstavnici Postaje pomorske policije, Lučke kapetanije i svih ostalih partnera.

Ravnateljica Branka Sironić primila je zahvalnice povodom sudjelovanja u svečanosti te dugogodišnjeg partnerstva, i čestitala na prestižnom međunarodnom ekološkom priznanju.

Još jednom, od srca, mi nositelji zelene zastave čestitamo Vama vašu plavu! (Lea Matticchio, učiteljica Hrvatskog jezika)