Naručene knjige 2014/2015

Godišnji plan i program 2017/2018.

Kurikulum za šk.god.2017./2018.

Okvirni vremenik pismenih provjera - 2. polugodište 2017/2018.

Promjena termina pismenih iz matematike 2017

Geografija odluka o promjeni termina pismenog ispita 7b

PID odluka o promjeni termina pismene provjere 3b

2A promjena pismenog sa 19_3 na 27_3_2018

4B promjena pismenog iz Engleskog sa 22.3. na 26.3. 2018

6A Ponovni pismeni ispit iz matematike 12.4.2018

6A/B Promjena pismenog iz Hrvatskog sa 27. na 25.4.2017

Odgoda pismenog fizika 8A

Odgoda pismenog geografija 6A

Odgoda pismenog geografija 6B

Promjena termina 4.b PiD

6.a odgoda pismenog iz matematike za 6.6.2018.

Kriteriji ocjenjivanja po predmetima 2017./2018.

Vizija, misija, cilj i strategija škole

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.

02.07.2018. 09:43
Webinar: Život Engleskog jezika u Školi za život
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, u suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNET i i Hrvatskim udruženjem profesora engleskog, organizira webinar pod nazivom Život Engleskog jezika u Školi za Život. Webinar će se održati u ponedjeljak, 9. srpnja 2018. godine od 20 do 21 sat.

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.

12.06.2018. 14:17
Nacionalni CERT u međunarodnoj vježbi Cyber Europe 2018
Nacionalni CERT i ove je godine sudjelovao u međunarodnoj vježbi Cyber Europe 2018 koju je organizirala Agencija EU-a za kibernetičku sigurnost (ENISA) u suradnji s tijelima i agencijama iz područja kibernetičke sigurnosti iz cijele Europe.

5. susret promocije zdravih školskih marendi
Autor: Branka Sironić, 6. 9. 2017.

U utorak, 5.rujna 2017. u prostorima Osnovne škole Vidikovac u Puli, održan je  5. Susret promocije zdravih školskih marendi za sve osnovne škole s područja grada Pule.

Projekt su predstavili  zamjenica gradonačelnika Grada Pule Elena Puh Belci, ravnatelj Zavoda za javno zdravstvo Istarske županije Aleksandar Stojanović, pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo i socijalnu skrb Istarske županije Sonja Grozić-Živolić, te nutricionistica u Savjetovalištu za prehranu Zavoda za javno zdravstvo Istarske županije Vedrana Fontana.

Uz djelatnike i ravnatelje ostalih pulskih škola događaju su prisustvovale i ravnateljica  naše škole Branka Sironić,  rehabilitatorica Karin Bolković Fornažar u pratnji predstavnika učenika 8. a razreda Pavla Botice i predstavnice učenika 8. b razreda Roberte Bislimi.

Foto galerija

Ovim povodom predstavljena je "Brošura školskih recepata prilagođena djeci s posebnim prehrambenim potrebama“ ZZJZ Istarske županije u kojoj se posebno ističu recepti namijenjeni stanjima i bolestima kao što su pretilost, dijabetes, celijakija, intolerancija na hranu kao i razne alergije .

Kuharice svih pulskih osnovnih škola, a i naše Ljiljana Odobašić i Merisa Softić spravljale su zdrava i nutritivno vrijedna jela kao što su  slatke krem juhe od cikle s rižom, salata od mrkve i krastavaca, miješana salata sa slanutkom, pita sa sirom i tikvicama, krumpir salata, morski rižoto s povrćem, ali i slatki deserti kao što su zobeni prutići s rogačem i prosom ili puding od ječma s bananom, grožđicama i cimetom. Ponuđena su i zdrava pića napravljena od voća i povrća.

Sve ponuđeno mogli smo, naravno i isprobati! (Karin Bolković Fornažar, prof.reh.)