Godišnji plan i program 2017/2018.

Kurikulum za šk.god.2017./2018.

Okvirni vremenik pismenih provjera - 2. polugodište 2017/2018.

Promjena termina pismenih iz matematike 2017

Geografija odluka o promjeni termina pismenog ispita 7b

PID odluka o promjeni termina pismene provjere 3b

2A promjena pismenog sa 19_3 na 27_3_2018

4B promjena pismenog iz Engleskog sa 22.3. na 26.3. 2018

6A Ponovni pismeni ispit iz matematike 12.4.2018

6A/B Promjena pismenog iz Hrvatskog sa 27. na 25.4.2017

Odgoda pismenog fizika 8A

Odgoda pismenog geografija 6A

Odgoda pismenog geografija 6B

Promjena termina 4.b PiD

Kriteriji praćenja i ocjenjivanja po predmetima

Vizija, misija, cilj i strategija škole

21.05.2018. 13:46
Scientix webinar: „An introduction to Scientix and eTwinning“
U sklopu Scientix 3 projekta u utorak, 22. svibnja 2018. godine, u 18.00 sati održat će se webinar pod nazivom „An introduction to Scientix and eTwinning“.

16.05.2018. 14:12
CARNET otvorio pet Regionalnih obrazovnih centara širom Hrvatske
Gradovi Varaždin, Zagreb, Osijek, Rijeka i Split od danas su bogatiji za nove, moderne Regionalne obrazovne centre (ROC-eve). Centre je otvorila Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET u sklopu provedbe pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, a vrijednost ove investicije iznosi 3,6 milijuna kuna.

16.05.2018. 12:44
Objavljeni su pobjednici CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“. Na natjecanje je bilo prijavljeno 16 scenarija, a tri najbolja scenarija koja su osvojila Robotsko kazalište lutaka dolaze iz Kamenice, Petrinje i Siska.

15.05.2018. 15:25
15. svibnja 2018. godine prestaje s radom usluga e-Knjižnica
Obavještavamo sve korisnike CARNET-ove usluge e-Knjižnica da ista dana 15. svibnja 2018. godine prestaje s radom. Svi sadržaji prebačeni su u Edutorij odakle su i dalje dostupni svima zainteresiranima.

04.05.2018. 12:13
Kineska delegacija u posjetu CARNET-u
U četvrtak 3. svibnja 2018. godine u prostorijama CARNET-a održan je sastanak s kineskom delegacijom BAST-a (Bejinig Assoociation for Science and Technology) iz glavnog grada Pekinga.

Bor, jelka, ili drvce? :)
Autor: Branka Sironić, 7. 12. 2017.

Što smo okitili? Bor, jelku, ili drvce?

Nama nije ni važno, jer nam je za kićenje našeg bora, naše jelke, ili drvca bila potrebna samo dobra volja, želja za širenjem blagdanske čarolije i vrijedne ruke učiteljice Likovne kulture Rosane Zupičić Smoković.

Za one kojima je važno, jezikoslovka Nives Opačić poručuje da crnogorično drvo koje se u kućama/stanovima kiti za Božić najčešće zovemo bor (bez obzira na to kojoj četinjači pripada). Može se reći i "božićno drvce", no čemu se priklanjati opisnom izrazu kad imamo sažet i jednoznačan?! A i darovi su uvijek samo "pod borom" (naravno, u skladu s običajima mogu biti i drugdje, no ondje gdje se kiti bor, darovi su pod njim). U hrvatskome jeziku ne dolazi u obzir imenica "jelka" (ni kao božićna, a ni u prirodi). U prirodi to je "jela", rod crnogoričnoga drveća iz porodice borova.

Pa što ako je prije Badnjaka? Uživaj i ti. Nemoj biti Grinch! :) (Lea Matticchio, učiteljica Hrvatskog jezika)