Naručene knjige 2014/2015

Godišnji plan i program 2017/2018.

Kurikulum za šk.god.2017./2018.

Okvirni vremenik pismenih provjera - 2. polugodište 2017/2018.

Promjena termina pismenih iz matematike 2017

Geografija odluka o promjeni termina pismenog ispita 7b

PID odluka o promjeni termina pismene provjere 3b

2A promjena pismenog sa 19_3 na 27_3_2018

4B promjena pismenog iz Engleskog sa 22.3. na 26.3. 2018

6A Ponovni pismeni ispit iz matematike 12.4.2018

6A/B Promjena pismenog iz Hrvatskog sa 27. na 25.4.2017

Odgoda pismenog fizika 8A

Odgoda pismenog geografija 6A

Odgoda pismenog geografija 6B

Promjena termina 4.b PiD

6.a odgoda pismenog iz matematike za 6.6.2018.

Kriteriji ocjenjivanja po predmetima 2017./2018.

Vizija, misija, cilj i strategija škole

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.

02.07.2018. 09:43
Webinar: Život Engleskog jezika u Školi za život
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, u suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNET i i Hrvatskim udruženjem profesora engleskog, organizira webinar pod nazivom Život Engleskog jezika u Školi za Život. Webinar će se održati u ponedjeljak, 9. srpnja 2018. godine od 20 do 21 sat.

20.06.2018. 15:01
Uspješno proveden projekt “Jačanje kapaciteta za razvoj i reviziju CARNET-ovih usluga vezanih uz primjenu IKT-a u obrazovanju”
U okviru programa Erasmus+ proveden je projekt pod nazivom “Jačanje kapaciteta za razvoj i reviziju CARNET-ovih usluga vezanih uz primjenu IKT-a u obrazovanju” u sklopu kojeg su ostvarene četiri mobilnosti, od čega su dva strukturirana tečaja i dva promatranja rada u inozemstvu ( Job shadowing ). Na mobilnostima je sudjelovalo četvero djelatnika CARNET-a, Tina Marković, Ana Orlović, Gordana Jugo i Ivica Matotek

Baci drogu u koš - ove godine osvojili smo 2. mjesto
Autor: Branka Sironić, 7. 12. 2017.

Povodom Mjeseca borbe protiv ovisnosti, u četvrtak 7. prosinca u 11.00 sati na Portarati u Puli, petu godinu zaredom održana je županijska sportsko-edukativna akcija "Baci drogu u koš" u sklopu Kampanje protiv bolesti ovisnosti "Bježi! Via!".
Sudjelovali su tradicionalno učenici sedmih i osmih razreda pulskih osnovnih škola natječući se u slobodnim bacanjima, družeći se i bodreći jedni druge. Učenici naše škole (Leona Mijalica, Ana Rogalo, Ardita Ćenaj, Calvin Čikada, David Čelić, David Sokolović, Filip Hrženjak, Ivana Đinić, Ivan Milić i Mihael Andričić) bili su u pratnji psihologinje Nataše Bajić Peteh i dobro se zabavili kako u igri tako i navijanju,a osvojili su 2. mjesto iza OŠ Veli Vrh Pula.

Više detalja pod opširnije. :-)

Nakon što su sve sudionike pozdravili Elena Puh Belci, zamjenica gradonačelnika Grada Pule i predsjednica Vijeća za komunalnu prevenciju Grada Pule, pročelnica UO za društvene djelatnosti Elvira Krizmanić Marjanović, novi načelnik Policijske postaje Pula Vjekoslav Vukšić te županijski koordinator akcije "Bježi! Via!" Diego Bosusco Ptica, održan je i revijalni dio manifestacije. U njemu su se okušali i Helena Mitrović iz Zavoda za javno zdravstvo IŽ-je te istaknuti i uspješni istarski sportaši: Lara Kliba i Robert Klačar iz Judo kluba Istarski borac Pula, Zelg Galešić i Teo Mikelić iz Kickboxing i MMA kluba Trojan Istra Pula, profesionalni boksač u poluteškoj kategoriji Marko Čalić te Bojan i Boris Mišković iz Kickboxing kluba Budokai Rovinj.

Naposljetku, nakon dva kruga slobodnih bacanja, u kojem je bacalo po pet učenika u dva kruga iz svake škole, najuspješniji su bili učenici OŠ Veli Vrh, ispred Monte Zara i Verude. I ove su godine učenici naše škole pokazali borbenost i želju za dobrom zabavaom te su se u školu vratili s još jednom osvojenom košarkaškom loptom koja će im dobro poslužiti na satu TZK. (psihologinja Nataša B.P.)