Godišnji plan i program 2017/2018.

Kurikulum za šk.god.2017./2018.

Okvirni vremenik pismenih provjera - 2. polugodište 2017/2018.

Promjena termina pismenih iz matematike 2017

Geografija odluka o promjeni termina pismenog ispita 7b

PID odluka o promjeni termina pismene provjere 3b

2A promjena pismenog sa 19_3 na 27_3_2018

4B promjena pismenog iz Engleskog sa 22.3. na 26.3. 2018

6A Ponovni pismeni ispit iz matematike 12.4.2018

6A/B Promjena pismenog iz Hrvatskog sa 27. na 25.4.2017

Odgoda pismenog fizika 8A

Odgoda pismenog geografija 6A

Odgoda pismenog geografija 6B

Promjena termina 4.b PiD

Kriteriji praćenja i ocjenjivanja po predmetima

Vizija, misija, cilj i strategija škole

21.05.2018. 13:46
Scientix webinar: „An introduction to Scientix and eTwinning“
U sklopu Scientix 3 projekta u utorak, 22. svibnja 2018. godine, u 18.00 sati održat će se webinar pod nazivom „An introduction to Scientix and eTwinning“.

16.05.2018. 14:12
CARNET otvorio pet Regionalnih obrazovnih centara širom Hrvatske
Gradovi Varaždin, Zagreb, Osijek, Rijeka i Split od danas su bogatiji za nove, moderne Regionalne obrazovne centre (ROC-eve). Centre je otvorila Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET u sklopu provedbe pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, a vrijednost ove investicije iznosi 3,6 milijuna kuna.

16.05.2018. 12:44
Objavljeni su pobjednici CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“. Na natjecanje je bilo prijavljeno 16 scenarija, a tri najbolja scenarija koja su osvojila Robotsko kazalište lutaka dolaze iz Kamenice, Petrinje i Siska.

15.05.2018. 15:25
15. svibnja 2018. godine prestaje s radom usluga e-Knjižnica
Obavještavamo sve korisnike CARNET-ove usluge e-Knjižnica da ista dana 15. svibnja 2018. godine prestaje s radom. Svi sadržaji prebačeni su u Edutorij odakle su i dalje dostupni svima zainteresiranima.

04.05.2018. 12:13
Kineska delegacija u posjetu CARNET-u
U četvrtak 3. svibnja 2018. godine u prostorijama CARNET-a održan je sastanak s kineskom delegacijom BAST-a (Bejinig Assoociation for Science and Technology) iz glavnog grada Pekinga.

Baci drogu u koš - ove godine osvojili smo 2. mjesto
Autor: Branka Sironić, 7. 12. 2017.

Povodom Mjeseca borbe protiv ovisnosti, u četvrtak 7. prosinca u 11.00 sati na Portarati u Puli, petu godinu zaredom održana je županijska sportsko-edukativna akcija "Baci drogu u koš" u sklopu Kampanje protiv bolesti ovisnosti "Bježi! Via!".
Sudjelovali su tradicionalno učenici sedmih i osmih razreda pulskih osnovnih škola natječući se u slobodnim bacanjima, družeći se i bodreći jedni druge. Učenici naše škole (Leona Mijalica, Ana Rogalo, Ardita Ćenaj, Calvin Čikada, David Čelić, David Sokolović, Filip Hrženjak, Ivana Đinić, Ivan Milić i Mihael Andričić) bili su u pratnji psihologinje Nataše Bajić Peteh i dobro se zabavili kako u igri tako i navijanju,a osvojili su 2. mjesto iza OŠ Veli Vrh Pula.

Više detalja pod opširnije. :-)

Nakon što su sve sudionike pozdravili Elena Puh Belci, zamjenica gradonačelnika Grada Pule i predsjednica Vijeća za komunalnu prevenciju Grada Pule, pročelnica UO za društvene djelatnosti Elvira Krizmanić Marjanović, novi načelnik Policijske postaje Pula Vjekoslav Vukšić te županijski koordinator akcije "Bježi! Via!" Diego Bosusco Ptica, održan je i revijalni dio manifestacije. U njemu su se okušali i Helena Mitrović iz Zavoda za javno zdravstvo IŽ-je te istaknuti i uspješni istarski sportaši: Lara Kliba i Robert Klačar iz Judo kluba Istarski borac Pula, Zelg Galešić i Teo Mikelić iz Kickboxing i MMA kluba Trojan Istra Pula, profesionalni boksač u poluteškoj kategoriji Marko Čalić te Bojan i Boris Mišković iz Kickboxing kluba Budokai Rovinj.

Naposljetku, nakon dva kruga slobodnih bacanja, u kojem je bacalo po pet učenika u dva kruga iz svake škole, najuspješniji su bili učenici OŠ Veli Vrh, ispred Monte Zara i Verude. I ove su godine učenici naše škole pokazali borbenost i želju za dobrom zabavaom te su se u školu vratili s još jednom osvojenom košarkaškom loptom koja će im dobro poslužiti na satu TZK. (psihologinja Nataša B.P.)