05.11.2018. 10:07
Poziv na predstavljanje: Stare lektire u novome ruhu
U okviru Informativnog utorka, CARNET će predstaviti 72 nove inačice e-Lektira koje su objavljene na istoimenom portalu. Predstavljanje će se održati u utorak, 6. studenoga 2018. godine, u 10 sati u prostoru Gradske knjižnice na Starčevićevom trgu 4.

31.10.2018. 12:50
Održan okrugli stol "Ususret europskoj godini kibernetičke sigurnosti“
Prijevare putem interneta, računalne ucjene (ransomware), socijalni inženjering (phishing) i lažne vijesti (fakenews) samo su neke od tema o kojima se raspravljalo jučer na okruglom stolu "Ususret europskoj godini kibernetičke sigurnosti“ u organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET, a u sklopu Europskog mjeseca kibernetičke sigurnosti.

25.10.2018. 12:17
Otvorene prijave na CUC 2018
Prijave na 20. CARNET-ovu korisničku konferenciju CUC 2018 su OTVORENE i traju do 5. studenoga u 23:59 sati.

25.10.2018. 11:34
Održan četvrti hrvatski Forum o upravljanju internetom (CRO-IGF)
U četvrtak, 25. listopada 2018. godine u prostorijama Ministarstva mora, prometa i infrastrukture održan je četvrti po redu hrvatski Forum o upravljanju internetom (CRO-IGF).

24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

Poziv zadrugara na prodajnu novogodišnju izložbu
Autor: Branka Sironić, 8. 12. 2017.

Učenici i učitelji, članovi učeničke zadruge EKOZNALCI MONTEZARCI, povodom božićnih i novogodišnjih blagdana organiziraju prodajnu izložbu koja počinje u ponedjeljak 11. prosinca u 16:00 sati u holu škole. Učenici zadrugari  prodavat će čestitke, kutijice iznenađenja, ogrlice, privjeske, ukrase za bor i sapune. Sve predmete ponuđene na prodaju učenici su izradili uz pomoć svojih mentora na radionicama učeničke zadruge. Ostvarenim sredstvima dobiveni prodajom zadrugari će kupiti potreban materijal za sljedeće projekte. Zahvaljujemo svim zadrugarime te njihovim voditeljima. Dođite i nagradite trud zadrugara. (voditelji učeničke zadruge učitelji Rosana Zupičić Smoković i Ivan Iskra s učenicima)