05.11.2018. 10:07
Poziv na predstavljanje: Stare lektire u novome ruhu
U okviru Informativnog utorka, CARNET će predstaviti 72 nove inačice e-Lektira koje su objavljene na istoimenom portalu. Predstavljanje će se održati u utorak, 6. studenoga 2018. godine, u 10 sati u prostoru Gradske knjižnice na Starčevićevom trgu 4.

31.10.2018. 12:50
Održan okrugli stol "Ususret europskoj godini kibernetičke sigurnosti“
Prijevare putem interneta, računalne ucjene (ransomware), socijalni inženjering (phishing) i lažne vijesti (fakenews) samo su neke od tema o kojima se raspravljalo jučer na okruglom stolu "Ususret europskoj godini kibernetičke sigurnosti“ u organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET, a u sklopu Europskog mjeseca kibernetičke sigurnosti.

25.10.2018. 12:17
Otvorene prijave na CUC 2018
Prijave na 20. CARNET-ovu korisničku konferenciju CUC 2018 su OTVORENE i traju do 5. studenoga u 23:59 sati.

25.10.2018. 11:34
Održan četvrti hrvatski Forum o upravljanju internetom (CRO-IGF)
U četvrtak, 25. listopada 2018. godine u prostorijama Ministarstva mora, prometa i infrastrukture održan je četvrti po redu hrvatski Forum o upravljanju internetom (CRO-IGF).

24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

Audicija za novi Talent škole
Autor: Branka Sironić, 18. 12. 2017.

Dragi učenici,  kroz nastavu napredujete i učite  u onolikoj mjeri i onoliko brzo koliko vam je potrebno kako bi iskoristili sve svoje potencijale. To je jedan od glavnih ciljeva obrazovanja. Međutim, neki učenici pokazuju veći potencijal u nekom određenom području stoga u našoj školi organiziramo audiciju za natjecanje Talent škole OŠ Monte Zaro koje će se održati kroz tri faze tijekom 2. polugodišta školske godine 2017./2018. Audicija će se održati 22. siječnja 2018. (ponedjeljak) u popodnevnim satima, a učenike koji žele pristupiti audiciji moraju prijaviti roditelji/skrbnici putem prijavnice. Imena učenika plasiranih u drugi krug natjecanja bit će objavljeni na webu škole. Možete se prijaviti izvedbom samostalno ili u manjoj skupini (do 5 učenika) iz područja pjevanja, plesanja, sviranja, recitacije, glume, imitacije i slično. Svrha natjecanja jest kroz zabavu i zajedničko druženje iskazati i podijeliti svoje talente s drugim učenicima i učiteljima. Prijavnicu možete dobiti kod vaših učiteljica razredne nastave ili učiteljice glazbene kulture. Prijavnice je potrebno predati do 22. 12. 2017. vašim učiteljicama. Veselimo se vašoj prijavi! (Štefica Čeh, učiteljica Glazbene kulture)