Naručene knjige 2014/2015

Godišnji plan i program 2017/2018.

Kurikulum za šk.god.2017./2018.

Okvirni vremenik pismenih provjera - 2. polugodište 2017/2018.

Promjena termina pismenih iz matematike 2017

Geografija odluka o promjeni termina pismenog ispita 7b

PID odluka o promjeni termina pismene provjere 3b

2A promjena pismenog sa 19_3 na 27_3_2018

4B promjena pismenog iz Engleskog sa 22.3. na 26.3. 2018

6A Ponovni pismeni ispit iz matematike 12.4.2018

6A/B Promjena pismenog iz Hrvatskog sa 27. na 25.4.2017

Odgoda pismenog fizika 8A

Odgoda pismenog geografija 6A

Odgoda pismenog geografija 6B

Promjena termina 4.b PiD

6.a odgoda pismenog iz matematike za 6.6.2018.

Kriteriji ocjenjivanja po predmetima 2017./2018.

Vizija, misija, cilj i strategija škole

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.

02.07.2018. 09:43
Webinar: Život Engleskog jezika u Školi za život
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, u suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNET i i Hrvatskim udruženjem profesora engleskog, organizira webinar pod nazivom Život Engleskog jezika u Školi za Život. Webinar će se održati u ponedjeljak, 9. srpnja 2018. godine od 20 do 21 sat.

20.06.2018. 15:01
Uspješno proveden projekt “Jačanje kapaciteta za razvoj i reviziju CARNET-ovih usluga vezanih uz primjenu IKT-a u obrazovanju”
U okviru programa Erasmus+ proveden je projekt pod nazivom “Jačanje kapaciteta za razvoj i reviziju CARNET-ovih usluga vezanih uz primjenu IKT-a u obrazovanju” u sklopu kojeg su ostvarene četiri mobilnosti, od čega su dva strukturirana tečaja i dva promatranja rada u inozemstvu ( Job shadowing ). Na mobilnostima je sudjelovalo četvero djelatnika CARNET-a, Tina Marković, Ana Orlović, Gordana Jugo i Ivica Matotek

Gradonačelnik Boris Miletić u posjetu Školi
Autor: Branka Sironić, 19. 1. 2018.

U petak 19. siječnja 2018. posjetom školi razveselili su nas gradonačelnik Grada Pule gospodin Boris Miletić i pročelnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti Grada Pule Elvira Krizmanić Marjanović. Posjetili su školu kako bi stekli uvid u dosadašnja ulaganja Grada Pule u opremljenost škole. U školskoj knjižnici, u ime svih učenika, dobrodošlicu gradonačelniku poželjela je Emina Hadžić, učenica 5. a razreda, najbolja čitateljica školske knjižnice za školsku godinu 2016./2017. Gradonačelniku i pročelnici uručila je straničnik iz Međunarodnog Bookmark projekta koji se tradicionalno ostvaruje u školskoj knjižnici. Ove godine partner je Katolička osnovna škola iz Hong Konga.

Više pod opširnije. :-)

Ravnateljica škole Branka Sironić, osobno i u ime djelatnika škole, srdačno je pozdravila goste te zahvalila predstavnicima Grada na dugogodišnjem kontinuiranom praćenju potreba škole i ulaganju koje je uvećalo koliko prostorne uvjete, toliko i opremljenost. U zadnjih 10 godina obnovljeni su svi parketi i prozori, adaptirani su i obojeni zidovi u svim učionicama, obnovljen je kuhinjski i blagovaonički prostor, dvorana za Tjelesnu i zdravstvenu kulturu, knjižnica, zbornica, produženi boravak. Grad je kupio prijenosna računala, nove police za knjižnicu, ormare za kabinete i e-dnevnike. Također, pomogao je i pri postavljanju vanjske učionice koju je škola osvojila facebook glasovanjem.

Pročelnica Krizmanić Marjanović naglasila je da će se u školu Monte Zaro ulagati i u sljedećem razdoblju. Obnovit će se preostale sanitarije u prizemlju i na prvom katu, a pristupit će se i obnovi drugog dijela vanjske ograde.

Predstavnicima Grada, koji su temeljem iskazane potrebe školskih knjižničara donirali pet tisuća kuna svakoj pulskoj osnovnoj školi, od kojih je naša škola kupila stotinjak naslova za obnovu lektirnog fonda, zahvalila je i knjižničarka Dragica Pršo. Iskazala je i daljnju potrebu ulaganja u knjižnični fond zbog poticanja i razvijanja čitalačke kulture među učenicima, ali i učiteljima.

Gradonačelnik se nasmijan u školskoj knjižnici družio s učenicima, pogledao najavu projekta Z bičikleton po Puli, prošetao školom i  razgledao dvorište, a prije odlaska zahvalio se ravnateljici i Školi na predanom radu i inovativnim aktivnostima.

Hvala Vam i dođite nam opet! :)

(Lea Matticchio, učiteljica Hrvatskog jezika)