Naručene knjige 2014/2015

Godišnji plan i program 2017/2018.

Kurikulum za šk.god.2017./2018.

Okvirni vremenik pismenih provjera - 2. polugodište 2017/2018.

Promjena termina pismenih iz matematike 2017

Geografija odluka o promjeni termina pismenog ispita 7b

PID odluka o promjeni termina pismene provjere 3b

2A promjena pismenog sa 19_3 na 27_3_2018

4B promjena pismenog iz Engleskog sa 22.3. na 26.3. 2018

6A Ponovni pismeni ispit iz matematike 12.4.2018

6A/B Promjena pismenog iz Hrvatskog sa 27. na 25.4.2017

Odgoda pismenog fizika 8A

Odgoda pismenog geografija 6A

Odgoda pismenog geografija 6B

Promjena termina 4.b PiD

6.a odgoda pismenog iz matematike za 6.6.2018.

Kriteriji ocjenjivanja po predmetima 2017./2018.

Vizija, misija, cilj i strategija škole

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.

02.07.2018. 09:43
Webinar: Život Engleskog jezika u Školi za život
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, u suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNET i i Hrvatskim udruženjem profesora engleskog, organizira webinar pod nazivom Život Engleskog jezika u Školi za Život. Webinar će se održati u ponedjeljak, 9. srpnja 2018. godine od 20 do 21 sat.

20.06.2018. 15:01
Uspješno proveden projekt “Jačanje kapaciteta za razvoj i reviziju CARNET-ovih usluga vezanih uz primjenu IKT-a u obrazovanju”
U okviru programa Erasmus+ proveden je projekt pod nazivom “Jačanje kapaciteta za razvoj i reviziju CARNET-ovih usluga vezanih uz primjenu IKT-a u obrazovanju” u sklopu kojeg su ostvarene četiri mobilnosti, od čega su dva strukturirana tečaja i dva promatranja rada u inozemstvu ( Job shadowing ). Na mobilnostima je sudjelovalo četvero djelatnika CARNET-a, Tina Marković, Ana Orlović, Gordana Jugo i Ivica Matotek

Sjednica Vijeća roditelja
Autor: Branka Sironić, 31. 1. 2018.

Na sjednici Vijeća roditelja u srijedu 31. siječnja 2018. godine uz predsjednicu Barbaru Kešmer, ravnateljicu Branku Sironić koja je upoznala roditelje sa školskim događanjima sudjelovale su i psihologinja Nataša Bajić Peteh i učiteljice u produženom boravku Milica Dragičević i Karmen Šimičević.

Od važnijih novosti roditelji su doznali da je škola organizator županijske smotre LiDraNo 2018. koja će biti 15. veljače 2018. u Zajednici Talijana  Circolo i sudionica pilot projekta Vanjskog vrednovanja Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja kao jedina osnovna škola iz Istarske županije. Roditelji su saznali da smo od Ministarstva dobili 45,000,00 kuna za novu računalnu učionicu, da je proveden javni poziv te da će uskoro u našoj učionici biti nova računalna oprema. Upoznali smo ih i s najavljenim radovima (obnova sanitarnih čvorova prizemlja i 1. kata, vanjske ograde i kamenih stepenica na ulazu u učionicu produženog boravka i sadašnjeg drugog razreda).

Psihologinja je održala stručno predavanje o protokolima postupanja u slučaju nasilja i o prepoznavanju nasilja što je roditelje jako zanimalo. Učiteljice produženog boravka predstavile su rad produženog boravka škole, te dokumentirajući izlaganje fotografijama i radovima učenika razveselile sve prisutne. Kuharice Ljiljana Odobašić i Merisa Softić ispekle su kolač s višnjama kako bi okrijepile roditelje koji su došli nakon posla na sjednicu. (ravnateljica)