05.11.2018. 10:07
Poziv na predstavljanje: Stare lektire u novome ruhu
U okviru Informativnog utorka, CARNET će predstaviti 72 nove inačice e-Lektira koje su objavljene na istoimenom portalu. Predstavljanje će se održati u utorak, 6. studenoga 2018. godine, u 10 sati u prostoru Gradske knjižnice na Starčevićevom trgu 4.

31.10.2018. 12:50
Održan okrugli stol "Ususret europskoj godini kibernetičke sigurnosti“
Prijevare putem interneta, računalne ucjene (ransomware), socijalni inženjering (phishing) i lažne vijesti (fakenews) samo su neke od tema o kojima se raspravljalo jučer na okruglom stolu "Ususret europskoj godini kibernetičke sigurnosti“ u organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET, a u sklopu Europskog mjeseca kibernetičke sigurnosti.

25.10.2018. 12:17
Otvorene prijave na CUC 2018
Prijave na 20. CARNET-ovu korisničku konferenciju CUC 2018 su OTVORENE i traju do 5. studenoga u 23:59 sati.

25.10.2018. 11:34
Održan četvrti hrvatski Forum o upravljanju internetom (CRO-IGF)
U četvrtak, 25. listopada 2018. godine u prostorijama Ministarstva mora, prometa i infrastrukture održan je četvrti po redu hrvatski Forum o upravljanju internetom (CRO-IGF).

24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

Maškare u produženom boravku
Autor: Branka Sironić, 13. 2. 2018.

„Stiglo vrijeme karnevala,
Vrijeme plesa,
Vrijeme šala,
Za sve maske divni dani,
Raspjevani,
Razigrani.
Maskenbal, maskenbal,
Svatko voli maskenbal,
Iza maske lice kriti..

Veselje pokladnog utorka dotaklo je i produženi boravak!!! Šarenilo se, plesalo se, strašilo se, mijaukalo …

Učenici produženog boravka sa svojim učiteljicama još su jednom pokazali i dokazali da je maškarani dan najveseliji dan u godini. Učenicima je ovo bilo neobično, ali svakako veselo i radosno.

Zahvaljujemo mamama,tatama, bakama, tetkama i svoj bližoj i daljoj rodbini što su svoje ideje i umjetničke sposobnosti iskoristili kako bi učenicima pokazali da se s malo truda, mašte i puno volje može lako napraviti lijepa i originalna maska. ( učiteljice PB,  Karmen i Milica)